Hyaluron Pen

BW Hyaluron Pen je nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření pro zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek bez použití jehly. Hyaluron Pen pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum zasíťované velmi kvalitní 5% BW Kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2 mm.

Sérum je absorbováno mnohem lépe než při invazivní metodě. Pero rozloží sérum na nanočástice, které snadno vstoupí do pokožky rovnoměrně, neinvazivně a bez narušení pokožky. Pokud chcete zvětšit rty a nebo vyhladit vrásky BW Hyaluron Pen je ta nejlepší volba.

Výdrž efektu je cca 6-10 měsíců.

Délka hojení je individuální cca 3 – 5 dnů.

Proč vybrat BW Hyaluron Pen?

– neinvazivní procedura (aplikace bez použití jehly)

– nezanechává trvalé jizvy

– okamžitý efekt, bezbolestná procedura

– zvětšení rtů

– vyhlazení vrásek

Body Wraps

Body Wraps Slim je metoda, při které dochází k zeštíhlení postavy o 5 – 30 cm již po jedné kúře (měřeno na 8 místech na těle). Tyto výsledky jsou měřeny před wrapem, po wrapu a v průběhu dalších 4 dnů. Okamžité úbytky po samotném zábalu jsou díky detoxikaci a rozproudění lymfatického systému, který začal správně pracovat. Největší úbytky bývají v oblastech břicha, pasu, hýždí a stehen. Pro ty, kteří trpí chronickým zadržováním vody v těle jsou největší úbytky u dolních končetin, rukou a břicha.

Mezi hlavní účinky této procedury patří stimulace a regenerace nervů, zpevnění cévních stěn, rozproudění lymfy stimulací její detoxikační aktivity a odstranění nadbytečné vody.

Metoda Body Wraps Slim je vhodná pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout rychle a trvale. Pro všechny, kteří začali cvičit, nebo cvičí a nejdou jim dolů problémové partie a také pro ty, kteří mají problém s lymfatickým systémem. Body Wraps využívají osoby s celulitidou, maminky po porodu a osoby s problémy s nadbytečnou vodou v těle.

Jako DÁREK ke každé kúře dostanete balení povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA.

Power Plate

Power Plate je cvičební stroj s vibrační plošinou, který přináší nový rozměr do kondičního cvičení pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti.
Power Plate pracuje na principu přenášení vibrací do svalů, které jsou nuceny rychleji pracovat, reflexivně se stahovat a roztahovat. Tím se stává celý trénink intenzivnější. Cvičení na Power Platu je jednoduché, bezpečné a efektivní. Vibrace urychlují účinek, proto za pouhých 30 minut dosáhnete stejných účinků jako při běžném cvičení trvajícím 1 až 1,5 hodiny. Během této krátké chvíle procvičíte svalstvo celého těla a dokonce i svalová vlákna, která nejsou ovlivnitelná při běžném cvičení.

Výhody Power Plate:
– bezpečný, komfortní a efektivní
– efektivní hubnutí, zrychlování metabolismu
– zvyšuje svalovou sílu, svalovou vytrvalost a reakční sílu
– předchází zraněním a pomáhá při rehabilitaci
– zesiluje kostní hmotu, předchází osteoporóze
– zlepšuje flexibilitu a rozsah pohybu
– odbourává celulitidu

Power Plate je určen pro všechny, kteří chtějí efektivní trénink při minimální časové náročnosti. Vhodný je pro osoby, kterým nevyhovuje odporový trénink. Je také vhodný pro rekonvalescenty a pro všechny, kteří chtějí vypadat a cítit se lépe.

Elektrostimulace

Elektrostimulace vydává elektrické impulzy, které aktivují sval a řeknou mu, aby se pohnul. V případě elektrostimulace dochází k pohybu pomocí impulzu z elektrody přiložené přímo k jednotlivým svalovým partiím. Elektrostimulace umožňuje pracovat s konkrétními částmi těla bez nutnosti intenzivního tréninku. Je jedním z nejúčinnějších a nejméně náročný způsob tvarování postavy. Kromě snížení množství tuku, také může zvýšit účinnost svalů. Elektrostimulace může být použita na všechny části těla. Nejlepší výsledky lze pozorovat na stehnech, břichu a hýždích.

Odbourejte celulitidu, zformujte postavu pomocí elektrostimulace. Takovým cvičením není zatěžováno srdce, nedochází k psychické únavě a lze se také vyhnout poškozování kloubů a chrupavek, jako tomu bývá u náročných sportů. Díky této proceduře zaručujeme cílené formování postavy a svalových partií, redukci tuku a celkové tělesné hmotnosti, snížení projevů celulitidy, budování svalové hmoty, urychlení metabolismu, minimalizaci kloubní zátěže a vyrovnání svalových dysbalancí.

Průběh ošetření:
Elektrody jsou umístěny na těle klienta, podle individuálních potřeb. Správná aktivace svalu způsobuje vyšší spotřebu energie a spalování tuků. Při ošetření jsou cítit vibrace, které způsobují kontrakce, ale nezpůsobují bolest.

Body Space

Body-space Recline Bike je speciální rotoped, na kterém šlapete vleže na zádech a přitom na vás působí podtlak, který stimuluje lymfatický systém, a zároveň také IR záření, které podporuje hloubkové prohřátí partií. Nabídne Vám dosud nedostupné možnosti snížit celulitidu, nadměrnou hmotnost, úbytky centimetru v postižených partiích (boky, břicho, hýždě, stehna) a celkové zlepšení vzhledu. Díky šlapání vleže je tento přístroj vhodný i pro ty, kteří na klasickém rotopedu nemohou z různých důvodů cvičit. Při cvičení nepřetěžujete páteř a bederní svalstvo a přitom účinně posilujete spodní partie těla. Díky zvýšené účinnosti je body-space vhodný i pro lidi se špatnou fyzickou kondicí.

Mezi hlavní účinky patří eliminace celulitidy, zrychlení metabolismu a spalování kalorií. Zvýšení tělesné teploty o 1 stupeň a lepší přísun krve ve spodních částech těla způsobuje zrychlení metabolismu o 40 %. Díky této proceduře budete mít rychlé spalování tuků (stehna, břicho, hýždě).

Maximální zrychlení krevního oběhu v kůži a podkožní tkáni způsobuje dvojnásobné zrychlení metabolismu. Výsledkem je rychlá ztráta zbytečných kilogramů a celulitidy. Díky Body Space skvěle vytvarujete postavu, zlepšíte prokrvení organismu, fyzickou kondici a funkci lymfatického systému. Díky této proceduře rychle odstraníte toxiny a škodlivé látky z těla v důsledku maximálního intenzivního pocení.

Velmi vhodné pro ty, kterým „stagnuje“ lymfa v dolních končetinách, protože pohyb je prováděn ve fyziologicky výborné pozici pro odtok lymfy z dolních končetin.

Infra-sauna oblek

Lymfodrenážní přístroj s oblekem, infa saunou a elektro stimulací. Cílem této metody je podpora detoxikace organizmu, zformování postavy a zredukování tuku, zejména obvodů v problémových partiích těla jako jsou stehna, hýždě, boky, břicho, bochánky na zádech či zadní část paží, a to až o několik centimetrů během kompletní kůry (10 procedur).  Tento přístroj byl vyroben na základě mnohaletých výzkumů a umožňuje rozkládání a spalování tuků, lymfatickou drenáž a elektro stimulaci svalů, využitím různých technologických metod. Tento přístroj vytváří perfektní spojení pro masáže, detoxikaci, zeštíhlení a tvarování postavy.

Stimulací nízko-frekvenčním mikro elektrickým proudem, dochází k procvičování svalové tkáně, čímž dochází k jejímu posílení a ke spalování nechtěného tuku. K detoxikaci organizmu dochází během lymfodrenáže, která aktivuje a rozpohybovává tok lymfatického moku. Infračervený sauna oblek je moderní systém umožňující redukci váhy a formování postavy s možností regenerace organismu. Zeštíhlující rukávy a kalhoty prohřívají problémové partie pomocí dlouhých infračervených paprsků, což urychluje štěpení tuků, pocení a vylučování škodlivých látek kůží.

Hlavní účinky infra sauna obleku
– účinně redukuje podkožní tuk
– napomáhá rychlému odstranění přebytečných tekutin
– aktivuje metabolismus a zlepšuje krevní oběh
– výrazný aktivní vliv na redukci váhy
– infračervené zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů

VacuShape Beetle

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení*, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry. U vacushapu je také možné přidat infračervené záření.

CO SE DĚJE PŘI PODTLAKU?
Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Vy se postupně zbavujete celulitidy a nemusíte řešit jak rychle zhubnout do plavek.

CO SE DĚJE PŘI INFRA?
Cvičení ve Vacu strojích probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30 minut. Problémové partie se přitom nachází v kabině, kde na ně působí infra záření. Infračervené světlo je známé svými léčivými účinky. Při ozařování infračerveným světlem dochází k přenosu tepla na člověka a následně ke zvýšení prokrvování stimulované části.

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Je unikátní systém nástřiku tonerů v různých odstínech. Výsledkem je dosažení jakéhokoliv odstínu včetně možnosti dokonalého a trvalého zakrytí nedostatků kůže jako jsou pigmentové skvrny, akné, růžovka, jizvy apod. 

Samoopalovací nástřik je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového opálení během několika hodin. Ideální je pro jednorázové příležitosti jako jsou svatby, módní přehlídky, večírky. 

Nástřik provádí vyškolená kosmetička tlakovou pistolí a jeho intenzita odpovídá přibližně šesti až osmi návštěvám solária. Opálení má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne

Aplikace samoopalovacího nástřiku je bezpečná. Aktivní složkou, která vyvolává na pokožce opálení, je DHA. Samoopalovací kosmetika má velkou výhodu oproti soláriím či opalování na sluníčku, u kterých hrozí popálení kůže, zdravotní problémy a v neposlední radě pokožku vysušují a urychlují tvorbu vrásek. 

Hlavní složkou tekutiny je DHA (dihydroxidaceton) který neproniká do kůže, je to sloučenina z cukrové třtiny.

JAKÉ JSOU VÝHODY?

– Metoda je naprosto bez zdravotních rizik

– Samoopalovací nástřik je vhodný pro těhotné a kojící ženy

– Výhoda krásného opálení během krátké chvíle

– Jeden nástřik nahradí přibližně 8 návštěv solaria

– Emulze nelepí a je rychleschnoucí

– Nástřik vám pomůže zamaskovat pigmentové skvrny, stroje, jizvy

– Opálení vydrží 7-10 dnů

– Aplikaci je možné opakovat kdykoliv

Hyaluron Pen

Hyaluron Pen

BW Hyaluron Pen je nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření pro zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek bez použití jehly. Hyaluron Pen pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum zasíťované velmi kvalitní 5% BW Kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2 mm.

Sérum je absorbováno mnohem lépe než při invazivní metodě. Pero rozloží sérum na nanočástice, které snadno vstoupí do pokožky rovnoměrně, neinvazivně a bez narušení pokožky. Pokud chcete zvětšit rty a nebo vyhladit vrásky BW Hyaluron Pen je ta nejlepší volba.

Výdrž efektu je cca 6-10 měsíců.

Délka hojení je individuální cca 3 – 5 dnů.

Proč vybrat BW Hyaluron Pen?

– neinvazivní procedura (aplikace bez použití jehly)

– nezanechává trvalé jizvy

– okamžitý efekt, bezbolestná procedura

– zvětšení rtů

– vyhlazení vrásek

Body Wraps

Body Wraps

Body Wraps Slim je metoda, při které dochází k zeštíhlení postavy o 5 – 30 cm již po jedné kúře (měřeno na 8 místech na těle). Tyto výsledky jsou měřeny před wrapem, po wrapu a v průběhu dalších 4 dnů. Okamžité úbytky po samotném zábalu jsou díky detoxikaci a rozproudění lymfatického systému, který začal správně pracovat. Největší úbytky bývají v oblastech břicha, pasu, hýždí a stehen. Pro ty, kteří trpí chronickým zadržováním vody v těle jsou největší úbytky u dolních končetin, rukou a břicha.

Mezi hlavní účinky této procedury patří stimulace a regenerace nervů, zpevnění cévních stěn, rozproudění lymfy stimulací její detoxikační aktivity a odstranění nadbytečné vody.

Metoda Body Wraps Slim je vhodná pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout rychle a trvale. Pro všechny, kteří začali cvičit, nebo cvičí a nejdou jim dolů problémové partie a také pro ty, kteří mají problém s lymfatickým systémem. Body Wraps využívají osoby s celulitidou, maminky po porodu a osoby s problémy s nadbytečnou vodou v těle.

Jako DÁREK ke každé kúře dostanete balení povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA.

Power Plate

Power Plate

Power Plate je cvičební stroj s vibrační plošinou, který přináší nový rozměr do kondičního cvičení pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti.
Power Plate pracuje na principu přenášení vibrací do svalů, které jsou nuceny rychleji pracovat, reflexivně se stahovat a roztahovat. Tím se stává celý trénink intenzivnější. Cvičení na Power Platu je jednoduché, bezpečné a efektivní. Vibrace urychlují účinek, proto za pouhých 30 minut dosáhnete stejných účinků jako při běžném cvičení trvajícím 1 až 1,5 hodiny. Během této krátké chvíle procvičíte svalstvo celého těla a dokonce i svalová vlákna, která nejsou ovlivnitelná při běžném cvičení.

Výhody Power Plate:
– bezpečný, komfortní a efektivní
– efektivní hubnutí, zrychlování metabolismu
– zvyšuje svalovou sílu, svalovou vytrvalost a reakční sílu
– předchází zraněním a pomáhá při rehabilitaci
– zesiluje kostní hmotu, předchází osteoporóze
– zlepšuje flexibilitu a rozsah pohybu
– odbourává celulitidu

Power Plate je určen pro všechny, kteří chtějí efektivní trénink při minimální časové náročnosti. Vhodný je pro osoby, kterým nevyhovuje odporový trénink. Je také vhodný pro rekonvalescenty a pro všechny, kteří chtějí vypadat a cítit se lépe.

Elektrostimulace

Elektrostimulace

Elektrostimulace vydává elektrické impulzy, které aktivují sval a řeknou mu, aby se pohnul. V případě elektrostimulace dochází k pohybu pomocí impulzu z elektrody přiložené přímo k jednotlivým svalovým partiím. Elektrostimulace umožňuje pracovat s konkrétními částmi těla bez nutnosti intenzivního tréninku. Je jedním z nejúčinnějších a nejméně náročný způsob tvarování postavy. Kromě snížení množství tuku, také může zvýšit účinnost svalů. Elektrostimulace může být použita na všechny části těla. Nejlepší výsledky lze pozorovat na stehnech, břichu a hýždích.

Odbourejte celulitidu, zformujte postavu pomocí elektrostimulace. Takovým cvičením není zatěžováno srdce, nedochází k psychické únavě a lze se také vyhnout poškozování kloubů a chrupavek, jako tomu bývá u náročných sportů. Díky této proceduře zaručujeme cílené formování postavy a svalových partií, redukci tuku a celkové tělesné hmotnosti, snížení projevů celulitidy, budování svalové hmoty, urychlení metabolismu, minimalizaci kloubní zátěže a vyrovnání svalových dysbalancí.

Průběh ošetření:
Elektrody jsou umístěny na těle klienta, podle individuálních potřeb. Správná aktivace svalu způsobuje vyšší spotřebu energie a spalování tuků. Při ošetření jsou cítit vibrace, které způsobují kontrakce, ale nezpůsobují bolest.

Body Space

Body Space

Body-space Recline Bike je speciální rotoped, na kterém šlapete vleže na zádech a přitom na vás působí podtlak, který stimuluje lymfatický systém, a zároveň také IR záření, které podporuje hloubkové prohřátí partií. Nabídne Vám dosud nedostupné možnosti snížit celulitidu, nadměrnou hmotnost, úbytky centimetru v postižených partiích (boky, břicho, hýždě, stehna) a celkové zlepšení vzhledu. Díky šlapání vleže je tento přístroj vhodný i pro ty, kteří na klasickém rotopedu nemohou z různých důvodů cvičit. Při cvičení nepřetěžujete páteř a bederní svalstvo a přitom účinně posilujete spodní partie těla. Díky zvýšené účinnosti je body-space vhodný i pro lidi se špatnou fyzickou kondicí.

Mezi hlavní účinky patří eliminace celulitidy, zrychlení metabolismu a spalování kalorií. Zvýšení tělesné teploty o 1 stupeň a lepší přísun krve ve spodních částech těla způsobuje zrychlení metabolismu o 40 %. Díky této proceduře budete mít rychlé spalování tuků (stehna, břicho, hýždě).

Maximální zrychlení krevního oběhu v kůži a podkožní tkáni způsobuje dvojnásobné zrychlení metabolismu. Výsledkem je rychlá ztráta zbytečných kilogramů a celulitidy. Díky Body Space skvěle vytvarujete postavu, zlepšíte prokrvení organismu, fyzickou kondici a funkci lymfatického systému. Díky této proceduře rychle odstraníte toxiny a škodlivé látky z těla v důsledku maximálního intenzivního pocení.

Velmi vhodné pro ty, kterým „stagnuje“ lymfa v dolních končetinách, protože pohyb je prováděn ve fyziologicky výborné pozici pro odtok lymfy z dolních končetin.

Infra Sauna oblek

Infra-sauna oblek

Lymfodrenážní přístroj s oblekem, infa saunou a elektro stimulací. Cílem této metody je podpora detoxikace organizmu, zformování postavy a zredukování tuku, zejména obvodů v problémových partiích těla jako jsou stehna, hýždě, boky, břicho, bochánky na zádech či zadní část paží, a to až o několik centimetrů během kompletní kůry (10 procedur).  Tento přístroj byl vyroben na základě mnohaletých výzkumů a umožňuje rozkládání a spalování tuků, lymfatickou drenáž a elektro stimulaci svalů, využitím různých technologických metod. Tento přístroj vytváří perfektní spojení pro masáže, detoxikaci, zeštíhlení a tvarování postavy.

Stimulací nízko-frekvenčním mikro elektrickým proudem, dochází k procvičování svalové tkáně, čímž dochází k jejímu posílení a ke spalování nechtěného tuku. K detoxikaci organizmu dochází během lymfodrenáže, která aktivuje a rozpohybovává tok lymfatického moku. Infračervený sauna oblek je moderní systém umožňující redukci váhy a formování postavy s možností regenerace organismu. Zeštíhlující rukávy a kalhoty prohřívají problémové partie pomocí dlouhých infračervených paprsků, což urychluje štěpení tuků, pocení a vylučování škodlivých látek kůží.

Hlavní účinky infra sauna obleku
– účinně redukuje podkožní tuk
– napomáhá rychlému odstranění přebytečných tekutin
– aktivuje metabolismus a zlepšuje krevní oběh
– výrazný aktivní vliv na redukci váhy
– infračervené zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů

VacuShape

VacuShape Beetle

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení*, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry. U vacushapu je také možné přidat infračervené záření.

CO SE DĚJE PŘI PODTLAKU?
Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Vy se postupně zbavujete celulitidy a nemusíte řešit jak rychle zhubnout do plavek.

CO SE DĚJE PŘI INFRA?
Cvičení ve Vacu strojích probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30 minut. Problémové partie se přitom nachází v kabině, kde na ně působí infra záření. Infračervené světlo je známé svými léčivými účinky. Při ozařování infračerveným světlem dochází k přenosu tepla na člověka a následně ke zvýšení prokrvování stimulované části.

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Je unikátní systém nástřiku tonerů v různých odstínech. Výsledkem je dosažení jakéhokoliv odstínu včetně možnosti dokonalého a trvalého zakrytí nedostatků kůže jako jsou pigmentové skvrny, akné, růžovka, jizvy apod. 

Samoopalovací nástřik je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového opálení během několika hodin. Ideální je pro jednorázové příležitosti jako jsou svatby, módní přehlídky, večírky. 

Nástřik provádí vyškolená kosmetička tlakovou pistolí a jeho intenzita odpovídá přibližně šesti až osmi návštěvám solária. Opálení má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne

Aplikace samoopalovacího nástřiku je bezpečná. Aktivní složkou, která vyvolává na pokožce opálení, je DHA. Samoopalovací kosmetika má velkou výhodu oproti soláriím či opalování na sluníčku, u kterých hrozí popálení kůže, zdravotní problémy a v neposlední radě pokožku vysušují a urychlují tvorbu vrásek. 

Hlavní složkou tekutiny je DHA (dihydroxidaceton) který neproniká do kůže, je to sloučenina z cukrové třtiny.

JAKÉ JSOU VÝHODY?

– Metoda je naprosto bez zdravotních rizik

– Samoopalovací nástřik je vhodný pro těhotné a kojící ženy

– Výhoda krásného opálení během krátké chvíle

– Jeden nástřik nahradí přibližně 8 návštěv solaria

– Emulze nelepí a je rychleschnoucí

– Nástřik vám pomůže zamaskovat pigmentové skvrny, stroje, jizvy

– Opálení vydrží 7-10 dnů

– Aplikaci je možné opakovat kdykoliv

Rezervace procedur

Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje prostřednictvím registračního formuláře nebo se objednejte telefonicky na tel. čísle 603 529 767.