Pro vaši spokojenost přicházíme s druhou vůní mi Feel. Jste fanynkou sladkých vůní a hledáte parfém, který má sladké aroma a vy se do něj jednoduše zamilujete? Náš parfém je vyroben tak, aby vás okouzlil po celý den a udělal ho ještě sladším. Věříme, že si u nás vybere jemná elegantní dáma, mladá energická slečna i smyslná neodolatelná žena.

„I ten nejvíc těžký život, může mít občas sladkou příchuť.“

Složení vůně

HLAVA

parfému

černý rybíz, neroli, pralinky, růžový pepř

Neroli - olej z květů hořkého pomeranče dodá každé vůni lehkost, svěžest a zlepšuje náladu. Černý rybíz vás překvapí svou lehce květinovou vůní s rovnováhou sladkosti a kyselosti.

SRDCE

parfému

jasmín, čokoláda, broskev

Jasmín, také nazýván "král květin", poskytuje velmi přitažlivé, afrodiziakální, uklidňující a podmanivé aroma. V kombinaci s čokoládou a broskví je srdce parfému neodolatelné.

ZÁKLAD

parfému

vanilka, pačule, dřeva, mošus

Základem parfému je sladká vanilka, která zlepšuje náladu, euforizuje a zbavuje stresu. Pronikavý mošus se skvěle hodí k pačuli a orientálním dřevům. Tato zemitá vůně vyniká svou originalitou.

Co jste o parfémech nevěděli

Hlava, srdce, základ: Pro popis tónů v parfému jsou nejčastěji používána tato tři slova. Vůni, kterou ucítíte v první moment, kdy se parfém dotkne vaší pokožky, se říká hlava (jsou to tzv. vysoké tóny). Odborněji řečeno, jsou to látky s nejnižší molekulovou váhou a nejvyšší těkavostí (prchavostí).

Pak přichází na řadu srdce parfému (střední tóny), které drží na kůži déle. Často bývají považovány za to, co určuje charakter vůně. A nakonec nastupuje základ, pomalu vyprchávající nízké tóny, které vůni prohlubují a vydrží na kůži nejdéle.