Každou ženu by měla charakterizovat její vůně. My ženy jsme silné, ale zároveň jemné bytosti a takový je i náš parfém. Díky harmonizujícím prvkům je určen pro každou z Vás. Elegantní, svěží a ovocná vůně, která bude dokonale doplňovat Vaši osobnost po celý den. Vůně není sladká, je lehce ovocná a příjemně kořeněná. Obsahuje vysokou koncentraci složek pro dlouhotrvající vůni.

 

„Věřím, že se v této vůni každá najdete a parfém tak obohatí Vaši osobnost.“

Složení vůně

HLAVA

parfému

pomeranč, mandarinka, zelené prvky

Citrusové vůně jsou oblíbené díky své lehkosti a svěžesti, jejich tradice však sahá hluboko do parfémové minulosti.

SRDCE

parfému

růže, jasmín

Růžový olej má schopnost spojovat ingredience parfému a ustálit jeho vůni. Jasmín poskytuje velmi přitažlivé a uklidňující aroma. 

ZÁKLAD

parfému

tonka, pačule, mech, mošus

Základem parfému je sladká, vanilkově mandlová vůně tonka fazolí. Vůně se nakonec rozvine se zářivými akcenty pačuli a mošusu.

Co jste o parfémech nevěděli

Hlava, srdce, základ: Pro popis tónů v parfému jsou nejčastěji používána tato tři slova. Vůni, kterou ucítíte v první moment, kdy se parfém dotkne vaší pokožky, se říká hlava (jsou to tzv. vysoké tóny). Odborněji řečeno, jsou to látky s nejnižší molekulovou váhou a nejvyšší těkavostí (prchavostí).

Pak přichází na řadu srdce parfému (střední tóny), které drží na kůži déle. Často bývají považovány za to, co určuje charakter vůně. A nakonec nastupuje základ, pomalu vyprchávající nízké tóny, které vůni prohlubují a vydrží na kůži nejdéle.